REZULTATI PRIJEMNIH - SISAK
on 26.06.2019

REZULTATI PRIJEMNIH ZA 1. OSNOVNE SISAK



REZULTATI AUDICIJE ZA UPIS UČENIKA U 1. RAZRED OSNOVNE GLAZBENE ŠKOLE - SISAK

školska godina 2019./2020.

ljetni upisni rok

 

KANDIDATI IZNAD CRTE MOGU SE DOĆI UPISATI U 1. RAZRED OSNOVNE GLAZBENE ŠKOLE.

UPISI SE VRŠE OD 27. I 28.6.2019. OD 8.00–15.00h U TAJNIŠTVU ŠKOLE, TRG LJ. POSAVSKOG 2.

ZA UPIS JE POTREBNO DONIJETI OIB UČENIKA I 100,00 KN ZA UPISNINU. UČENICI KOJI SE NE UPIŠU U NAVEDENO VRIJEME GUBE PRAVO NA UPIS.

NA EVENTUALNA SLOBODNA MJESTA, KANDIDATI ISPOD CRTE ĆE SE MOĆI UPISATI NAKON ZAVRŠETKA UPISA STARIH UČENIKA I UPISA U SREDNJU ŠKOLU (30.8.2019.)

 

KLAVIR

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            ELA GAVRANOVIĆ

2.                            GABRIEL PERKOVIĆ

3.                            VLATKA MARKOVIĆ

4.                            TEA BUINAC

5.                            KATJA MEDAKOVIĆ

6.                            JORDAN VIDNIĆ

7.                            ELA MESIĆ

8.                            HANA KUNIĆ

9.                            ENA ZGURIĆ

10.                         MIKELA VILUPEK

11.                         MAGDALENA STUPAR

12.                         STELA TALETOVIĆ

13.                         FRIDA RAKOŠA

14.                         PAVAO FRANIĆ GREGEC

15.                         MARIA KYRA BENČIĆ

__________________________________

16.                         TARA FAJFERIĆ

17.                         MARTA TKALČIĆ

 

HARMONIKA

poredak              ime i prezime kandidata

1.                            JAKOV JANŽIĆ

2.                            MARKO SAMBOL

3.                            BARTOL BOGDANIĆ

4.                            IVANO LIPOVAC

 

GITARA

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            PETRA DUŽIĆ

2.                            MARINA KAPETANIĆ

3.                            FILIP KOVAČEVIĆ

4.                            KORNELIJA ŠKRINJAR

5.                            MARKO NOVAKOVIĆ

__________________________________

6.                            LUKA RAMIĆ

7.                            ENA PAVLOVIĆ

8.                            IVANO ŠTAGLJAR

 

TAMBURE

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            TIHOMIR MARKOV

2.                            FRAN ČUNČIĆ

3.                            LORENA DOROSULIĆ

4.                            MATA DOMITROVIĆ

__________________________________

5.                            MARKO KUNSTL

6.                            MATEJ HULINA

 

SAKSOFON

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            GABRIEL KLOBUČAR

 

VIOLINA

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            DORA KOZARIĆ

2.                            TESSA KOLAR

3.                            NIKOLA JOVEV

4.                            MAKS BUTKOVIĆ

__________________________________

5.                            KIARA KASUN TRAJKOVIĆ

6.                            LEA LJUBOJEVIĆ

7.                            AURORA GJAJIĆ

               

VIOLONČELO

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            KLARA DRAŽENOVIĆ

2.                            LENA DUVANDŽIJA

3.                            ANA SABLJIĆ

4.                            UNA MILJUŠ

5.                            ANA MARIJA ČONDIĆ

 

TRUBA

poredak              ime i prezime kandidata

1.                            JAKOV CAREK

2.                            BORNA ŠEPUTIĆ

3.                            CARLA PALAIĆ

4.                            PAULA KOVAČEVIĆ

 

 

TROMBON

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            TEO ŠPANOVIĆ

               

FLAUTA

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            LORENA LAĐEVIĆ

2.                            ANJA ŽIVKOVIĆ

3.                            ADRIAN MATIJEVIĆ

 

KLARINET

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            BARBARA CESNIK

2.                            NINA ZORKO

3.                            LUKA LINARIĆ

4.                            DOMINIK VELEŠNJAK

5.                            BORNA MARTINOVIĆ

Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Create a PDF from the article