REZULTATI PRIJEMNIH - PETRINJA
on 26.06.2019

REZULTATI PRIJEMNIH ZA 1. OSNOVNE - PETRINJA



REZULTATI AUDICIJE ZA UPIS UČENIKA U 1. RAZRED OSNOVNE GLAZBENE ŠKOLE - PETRINJA

školska godina 2019./2020.

ljetni upisni rok

 

KANDIDATI IZNAD CRTE MOGU SE DOĆI UPISATI U 1. RAZRED OSNOVNE GLAZBENE ŠKOLE.

UPISI SE VRŠE OD 27. I 28.6.2019. OD 8.00–15.00h U TAJNIŠTVU ŠKOLE, TRG LJ. POSAVSKOG 2.

ZA UPIS JE POTREBNO DONIJETI OIB UČENIKA I 100,00 KN ZA UPISNINU. UČENICI KOJI SE NE UPIŠU U NAVEDENO VRIJEME GUBE PRAVO NA UPIS.

NA EVENTUALNA SLOBODNA MJESTA, KANDIDATI ISPOD CRTE ĆE SE MOĆI UPISATI NAKON ZAVRŠETKA UPISA STARIH UČENIKA I UPISA U SREDNJU ŠKOLU (30.8.2019.)

 

 

 KLAVIR

poredak        ime i prezime kandidata            

1.                            JANA CELČIĆ

2.                            LUCIJA RUPČIĆ

3.                            LUCIJA ILIJOV

4.                            SOFIA LICITAR

5.                            LUCIJA ŽUGAJ

6.                            NICOLE PEZIĆ

7.                            LARA TRDINA

8.                            ERIN HRNČEVIĆ

__________________________________

9.                            PIA KOLJNERKAJ

10.                         SARA KLARIĆ

11.                         SONI GOLEŠ ŠUKER

12.                         PETRA BORIĆ

13.                         IVAN FERČIĆ

14.                         MARIJA MAMIĆ

15.                         PAOLA PENTEK

16.                         GABRIJELA PRPIĆ

17.                         PETRA NAGLIĆ

18.                         VIKTORIA VUČAK

 

EUFONIJ

poredak             ime i prezime kandidata            

1.                            BENJAMIN ZULIĆ

  

GITARA

poredak             ime i prezime kandidata            

1.                            JAKOV BENČAK

2.                            BRANIMIR ŠAKO

3.                            LEJLA GUDIĆ

__________________________________

4.                            NORA RADOŠ

5.                            LANA FAČKO

6.                            ANA ŽARINČIĆ

7.                            ANAMARIJA AVRAMOVIĆ

 

ROG

poredak             ime i prezime kandidata            

1.                            PAOLA PEREKOVIĆ

 

KLARINET

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            ENA LEONA TRDINA

__________________________________

2.                            PAULA GRMUŠA

3.                            LOVRO STANEŠIĆ

4.                            PAULA VADLJA

5.                            DAMIAN LAKTAŠIĆ

SAKSOFON

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            LOVRO KLARIĆ

__________________________________

2.                            MARKO RADOŠ

3.                            NADJA ROŽIĆ

4.                            MARTA MAMIĆ

 

TRUBA

poredak              ime i prezime kandidata            

1.                            BARBARA SIMONOVIĆ

__________________________________

2.                            JAKOV IVINOVIĆ

3.                            DAVID ADRIĆ

4.                            RAFAEL SIMONOVIĆ

5.                            KIARA BUNJAN

6.                            KIM KLJAJIĆ

Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Create a PDF from the article