DOGOVOR ZA RASPORED 2018/2019
on 29.08.2018

ŽIČANI ODJEL

 

 



GITARA

 Nast. Davor Korošec

 Učenici:

David Bunjan 1.r.

Jakov Vuksan 1.r.

Matilda Zaplatić 1.r.

Ivan Cerovski 2.r.

Elena Alijagić  3.r.

Petar Bjelica 3.r.

Niko Buinac 4.r.

Lara Marton 5.r.            

Jakov Petrić 5.r.

Ivor Obućina 5.r.

Nikola Pirc 6.r.

Marijan Židan 6.r.

Dominik Jambrović 3.sr.

Javiti se zbog dogovora rasporeda u ponedjeljak (3.09.18)u 17 sati ili utorak(4.09.18)u 11 sati učionica br.1, Radićeva 23,I kat.

 

Nast.Marija Posavac

Učenici:

Martin Franjković 1.r.

Ana Hren 1.r.

Eva Koruza Klasić 1.r.

Petra Petir 1.r.

Marija Babić 2.r.

Sara Bosnić 2.r.

Mia Jajčinović 2.r.

Mia Sladović 3.r.

Ivan Tominac 3.r.

 Ema Martinić 3.r.

Ante Baiutti 4.r

Mateo Barić 4.r.

Tibor Čulina 6.r.

Javiti se zbog dogovora rasporeda u ponedjeljak (3.09.18)u 11 sati ili utorak(4.09.18)u 17 sati učionica br.2.

Nast.Vlasta Remeta

Učenici:

Filip Čunčić 1.r.

Jana Livaja 1.r.

Alan Taletović 1.r.

Saša Čižmić 2.r.

Gabrijel Starešinović 2.r.

Roko Pejić 2.r.

Ana Pernar 2.r.

Ema Rupčić 2.r

Ana Vuić 2.r.

Sven Brnić 3.r.

Dino Planinc 4.r.

TesaMarinčić 4.r.

Ivan Petrić 5.r.

Ivan Baiutti 5.r.

Luka Hrvoić 5.r.

Sunčica Jakopović 6.r.

Javiti se zbog dogovora rasporeda u ponedjeljak (3.09.18)u 17 sati ili utorak(4.09.18)u 11 sati učionica br.2, Radićeva 23,I kat.

GITARA PETRINJA

Nast. KOSTA ZEC

Učenici:

Dea Cindrić 1.r.

Marija Čleković 1.r.

Emanuel Stuparić 1.r.

Elim Eliab Špičak 1.r.

Anamaria Bogović 3.r.

Marija Kušan 3.r.

Ivan Licitar 3.r.

Domagoj Rajn 3.r.

Patrik Benčić 4.r.

Izak Emanuel Bratić 4.r.

Magdalena Dumbović 4.r.

Dominik Jerkovac 4.r.

Ena Vukšić 4.r.

Toni Borić 5.r.

 Javiti se zbog dogovora rasporeda uponedjeljak (3.09.2018) u 17.00 sati ili utorak(4.09.2018) u 10.00 sati

 

 TAMBURE

Nast.Ivica Kovačić, mag. prim. edu.

Učenici:

Ivan Fran Dragaš 1.r.

Nikola Paljuši 1.r.

Ivan Malović 1.r.

Toma Šprišić 3.r.

Matko Brlečić 3.r.

Matija Smernić 4.r.

Mata Šprišić 4.r.

Ante Prelošćan 5.r.

 Javiti se zbog dogovora rasporeda uponedjeljak (03.09.18)u 11 sati ili utorak(04.09.18)u 17 sati, učionica br.11

 

 Nast. Franjo Pečarić, prof.

Učenici:

Petar Butorac 1.r.

Andrija Kušević 1.r.

Filip Solomun 3.r.

Dino Milić 4.r.

Vito Pejčinović 5.r.

Juraj Vrkljan 5.r.

Mijo Kahlina 6.r.

Luka Muhvić 1.sr.

Ivan Pleša 1.sr.

Valentino Rebić 1.sr.

Fran Brleković 3.sr.

Matija Perković 3.sr

Javiti se zbog dogovora rasporeda u ponedjeljak (03.09.18)u 17 sati ili utorak(04.09.18)u 11 sati, učionica br.11

 

VIOLINA

Nast.Svitlana Potebnia prof.

Učenici:

Tamara Džafo 1.r.

Matko Đermanović 1.r.

Nina Horžić 1.r.

Lara Pahić 2.r.

Mihael Ćuk 2.r.

Ivana Ogulinac 3.r.

Lena Vezmanović 3.r.

Lucija Pavlović 3.r.

Lea  Čorak 3.r.

Klara Nol 3.r.

Korina Petra Čondić, 4.r.

FionaPerčić, 4.r.

 Magdalena Zgurić, 4.r.

Barbara Medarić  5.r.

 Javiti se zbog dogovora rasporeda u ponedjeljak (03.09.18)u 10.30 sati ili utorak(04.09.18)u 17 sati, učionica br.1, Radićeva 23, I kat.

 

 Nast.Marijana Vilenica Žganec prof.

Učenici:

Leona Braičić 1.r.

Gabriela Krutak 1.r.

Talia Šeputić 1.r.

Tara Branković 2.r.

Nika Paušek 2.r.

Marija Fanjkotić 2.r.

Luna Mitar 2.r.

Marija Detelić 3.r.

Eva Šprišić 3.r.

Tea Jugović 3.r.

Petra Kirin 6.r.

 Amra Hajdarević obl. 1sr.

Luka Mustapić 1.sr.

Lucija Lukinić 3.sr.

 Javiti se zbog dogovora rasporeda u ponedjeljak (03.09.18)u 11 sati ili utorak(04.09.18)u 17 sati , učionica br.10 

 

VIOLONČELO

Nast.Iva Mihalj, prof.

Učenici:

Luka Heblin 1.r.

Petra Plavec 1.r.

Margita Relić 1.r.

Erik Kerep 2.r.

Sara Kolar 2.r.

Luka Vidović 2.r.        

Klara Jugović 3.r.

Dominik Slijepčević 3.r.                                                                                 

Anastazija  Pereković 3.r.

Noriko Mikšić 4.r.

Daniel Borojević 4.r.

 Javiti se zbog dogovora rasporeda u ponedjeljak (03.09.18)u 10.30 sati ili utorak(04.09.18)u 17 sati, učionica br.2.

Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Create a PDF from the article