DOGOVOR ZA RASPORED
on 31.08.2017

PUHAČI SISAK I PETRINJA



SLJEDEĆI UČENICI  KLARINETA I  SAKSOFONA

PONEDJELJAK, 4.9. u 10.00 ili UTORAK, 5.9. u 17.00 sati 

 

1.  LANA TADIĆ,  1. r.

2.  DALIBOR TURUJLIJA,  1. r.

3.  MARK DANIEL BRATIĆ,  1. r.

4.  LANA KURTANJEK,  1. r.

5.  TENA FIALA,  1. r.

6.  HANNA HRENAR,  1. r.

7.  NIKA NOGIĆ,  1. r.

8.  TARA KOKAN,  3. r.

9.  KATARINA ŠIRIĆ,  3. r.

10. TARA BERIŠA,  5. r.

11. DAVID GRABOVAC,  5. r.

12. FRANE PENDELIN, 5. r.

 

nast. MILAN SCHMIDT, prof.

TROMBON

 

UČENICI:

Sisak

Antonela Jukioć Mrkobrada, 2. razred

Lovro Obranović, 2. razred

Ivana Đuračić, 3. razred

Rafael Vinković, 3. razred

Marko Čorak, 3. razred

Barbara Ahel, 3. srednje

Javiti se u sobu broj 4 u ponedjeljak u 17h ili u utorak u 10h

 

Petrinja

Luka Ljubešić, 2. razred

Domenika Pereković, 2. razred

Leonarda Pereković, 4. razred

Marta Žugaj, 1. srednje

Ivo Rošić, 2. srednje

Tin Štefanić, 2. srednje

Klara Pejaković, 2. srednje

Javiti se u zbornicu u ponedjeljak u 15h ili u utorak u 12h

Denis Martinuš, prof.

SAKSOFON - soba br. 4

 

PONEDJELJAK      4.09.2017.     od 11h

UTORAK               5.09.2017.      od 17h

 

Josip Ivšić

Jakov Komes

Dora Meničanin

Andrej Miletić

Fabijana Puškarić

Hana Kekić

Angel Švagelj

Leon Uvalić

Lucija Hrenar

Lovro Komes

Tereza Dejanović

Jakša Lovreković

Jakov Buntić

Ana Šušmeg

            Natalija Jarec, mag. mus., prof. saksofona

TRUBA - SISAK

  1. Luka  Surko, 1.r.
  2. Mihael  Tataj, 1.r.
  3. Marko  Zitek, 1.r.
  4. Andrija  Obranović, 2.r.
  5. Petar  Stojanović, 2.r.
  6. Mateo  Kurtić, 4.r.                                            
  7. Petar  Lasović, 4.r.
  8. Antonio  Krnic, 1.PR.

 

SOBA BR. 4 

PONEDJELJAK   4.9.2017. u 17h

UTORAK           5.9.2017. u 10h

 

TRUBA - SISAK

  1. David  Colić, 1.r.
  2. Jakov  Vuković, 1.r.
  3. Ivan  Bobeta, 2.r.
  4. Marino  Kireta, 2.r.
  5. Lucija  Prpić,  2.r.
  6. Lucija  Šalić, 4.r.
  7. Noa  Vuković, 4.r.                                            

 

UTORAK,   5.9.2017. u 17h.

           Vlatko Šporčić, prof.

ROG prof. VERONIKE KAPOVIĆ 

                       PETRINJA- PONEDJELJAK 4.9. U 17h

                                         UTORAK 5.9. U 10h

                       SISAK- PONEDJELJAK 4.9. U 18:30h

 

MARTA  LIPOVAC  

MARIJA OROZ  

MISLAV BOŽO ŠAKO

ANO ĆOSIĆ

MARIANA ROŠIĆ

IVO DOBRINJKIĆ

ANA DUMBOVIĆ

DORIJAN KRAFT

EVA MATIJEVIĆ

LUCIJA ŠKRINJARIĆ

LEON KRIŽANIĆ

KLARINET

D. Majcen, prof.

 

Lejla Rađenović, 1. r

Stjepan Mikulčić, 1. r

Tea Tepšić, 1. r.

Magdalena Pavlenić, 1. r

Leonarda Plačković, 1. r

Borna Savić, 4. r

Karla Novinc, 6. r      

Maja Gubić, 6.r   

Klara Perković, 1. sr 

Ana Maria Topalović, 2. sr                    

Irenej Šević, 3. sr.

 

Za raspored sati molim javiti se u:

 sobu br. 9

 

Ponedjeljak 04.09. 2017 u 17 sati

Utorak           05.09. 2017 u 11 sati

FLAUTA, prof.K.T.Heged

 

1.Tena Žužić 1 r

2.Jana Ljubešić 1 r

3.Mia Turkman 2 r

4.Majda Škrbić 4 r

5.Lucija Štimac 4 r

6.Ema Penezić 4 r

7.Patricia Vlašić 4 r

8.Dorotea Bizjak 5 r

9.Iva Fleissig 5 r

10.Petra Sever 6 r

11.Lucija Bušić 6 r

12.Pavla Obućina 2 sr

13.Mihaela Kardaš 4 sr

 

PON u 17h i UTO 11h u Radićevu ulicu

Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Create a PDF from the article